https://marketingdirect.lu/idees-de-business-sur-instagram-20-facons-dutiliser-insta-pour-autre-chose-que-des-photos/


ТЕПЕР ПРИЙШОВ ЧАС ПОДУМАТИ ПРО ВИБІР ПРАВИЛЬНИХ ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ: ЯК ВПЛИНУТИ НА НАШУ ЦІЛЬОВУ АУДИТОРІЮ, МОБІЛІЗУВАТИ ПРИХИЛЬНИКІВ І В ТОЙ ЖЕ ЧАС НЕЙТРАЛІЗУВАТИ НАШИХ ОПОНЕНТІВ.
Давайте поцікавимося, чому люди змінюють погляди? Відповідь на це вирішальне питання не повинна бути спірною. Незважаючи на те, що ми далекі від вичерпної відповіді, деякі проведені в когнітивній науці дослідження можуть допомогти нам краще зрозуміти, які дії будуть ефективнішими.
Коли ми маємо справу з інформацією, яка суперечить нашим переконанням, нам властиво відкидати інформацію або трактувати її так, щоб ми змогли залишитися при них. У когнітивних механізмах збереження переконань приховано так багато потенціалу, що переконання людей, погляди яких сильно або навіть трохи суперечать нашим, може здатися нам чимось нереальним, тому нам краще «поділитися своїми поглядами про необхідність дій і вплинути на тих, хто ще зовсім не визначився».
Одно слово, для швидкого та масового залучення прихильників нам потрібно зробити таке:
Діяльність з підвищення обізнаності потрібно починати, зв’язавшись з людьми, які не визначилися.
Проінформувати людей, які, швидше за все, поділяють ваші погляди.
З самого початку уникати контактів із людьми, які активно суперечать нашим аргументам (або хоча б підбирати слова при розмові з ними), тому що будь-які наведені ними аргументи, якими б обґрунтованими і роз’ясненими вони не були, можуть лише підлити масла у вогонь.
Зв’язатися з людьми, яких цінує суспільство та які є активними користувачами соціальних мереж.
Мати довірену особу, з якою ви знайомі, щоб прочитати їй свої аргументи (оскільки причини можуть бути як актуальні, так і старі, щоб не довіряти інформації, отриманій від невідомих нам осіб) — можливо, залучаючи відомих особистостей для поширення повідомлення, ми робимо те ж саме.
Зверніть увагу на те, що всі перераховані вище дії ґрунтуються на комунікації. Ефективна комунікація — це ваш ключ до зміни сприйняття і досягнення якої-небудь зміни в суспільстві. Давайте поговоримо про комунікацію з метою адвокації та побачимо, чому саме вона відіграє таку важливу роль.
Комунікація для цілей адвокації не така ж, як і загальна комунікація — розсилки, матеріали зі збору коштів або загальна інформація про вашу роботу. Визначає комунікацію з метою адвокації те, що вона зосереджує увагу на впливі на конкретну аудиторію і використанні конкретного повідомлення для змін у політиці або її практичному втіленні. Зазвичай успішна комунікація у цілях адвокації вимагає постановки чітких завдань, знання цільової аудиторії, зрозумілої для неї мови і короткого, конкретного і доречного змісту.
Одну сторінку основних тез для привернення уваги зайнятих впливових осіб.
Кольорову брошуру з чіткими основними тезами та малюнками на аркуші формату А5 для молодших впливових осіб.
Резюме проекту або короткий документ із питань політики з великою кількістю подробиць для зацікавлених осіб і вищого керівництва на три сторінки.
Доповідь на двадцять сторінок про політику, що охоплює основні результати дослідження, його аналіз і рекомендації для чиновників, адміністраторів, фахівців, що практикують, і споріднених організацій.
Прес-реліз на одну сторінку про актуальну проблему для привернення уваги засобів масової інформації.
Детально проблеми комунікації ми розглянемо пізніше, а зараз я перерахую інструменти ефективної кампанії з комунікації, яка складається з найкорисніших методів зв’язку з широкою аудиторією і її мобілізації для дій. Існують такі способи комунікації:
Брошури та інші матеріали для поширення у суспільстві.
Засоби масової інформації: газети, радіо чи телебачення.
Флешмоби або інші заходи для привернення уваги засобів масової інформації.
Залучення відомих осіб для підтримки вашої справи.
Чинний веб-сайт та облікові записи в соціальних мережах.
Тепер давайте коротко поговоримо про інші методи впливу під назвою «лобіювання».
Термін «лобіювання» описує безпосередні спроби вплинути на політиків, чиновників або інших впливових осіб за допомогою особистих інтерв’ю та переконань. Лобі — це група, організація або асоціація, яка намагається вплинути на законодавчі органи або інших чиновників на користь конкретної справи. Коли ви починаєте роботу над новою ініціативою з адвокації, колись настане момент, коли вам треба буде організувати зустріч для лобістів з особою або організацією, яку ви не знаєте. Зателефонуйте їм або їх адміністратору/секретареві та коротко розкажіть, хто ви, чим займається ваша організація, і чому ви хочете організувати зустріч із ним. Якщо вам відразу ж призначають зустріч — вітаю! Тепер залишилося до неї підготуватися. Проводячи переговори та висловлюючи свою думку, говоріть чітко, знайте, чого ви хочете, і вивчіть погляди людей, яких ви будете лобіювати.